Oddziały mistrzostwa sportowego - piłka nożna i piłka ręczna

szczypiorniaknozna

Marzysz o karierze sportowej? Zatem oddziały mistrzostwa sportowego o specjalności piłka nożna i futsal oraz piłka ręczna i piłka ręczna plażowa, to z pewnością coś dla Ciebie!

Nasza pełnowymiarowa nowoczesna hala sportowa daje mnóstwo możliwości. Nie ogranicza nas tylko do dyscyplin drużynowych, uprawianych pod dachem. To także możliwość uprawiania wielu innych dyscyplin sportowych. Ponadto, basen, siłownia, sala lustrzana, sauna… .  Być może poznasz piłkę, jakiej jeszcze nie poznałeś/-aś lub nie trenowałeś/-aś, czyli futsal czy beach handball. Doświadczeni trenerzy o najwyższych kwalifikacjach poprowadzą Cię drogą na wyżyny sportowych umiejętności, a nauczyciele sprawią, że przed Tobą nie tylko zawodowa sportowa kariera, ale po maturze także kształcenie na poziomie akademickim. Sfinansujemy Twój dojazd do szkoły, jeśli jesteś spoza Ustki oraz dofinansujemy posiłek w środku dnia, żeby przywrócić Ci siły po wyczerpującym treningu. Kluby sportowe pomogą przy zakupie stroju sportowego. W programie szkolenia w każdym roku planuje się zorganizowanie 2 obozów sportowychktóre także dofinansujemy.

Geografia lub biologia i język angielski to przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym w klasie sportowej. Wychowanie fizyczne i szkolne treningi to łącznie… 16 godzin tygodniowo.

Do zobaczenia na EURO 2022, 2024, 2026… albo Mistrzostwach Europy lub Świata w Piłce Ręcznej. :)  A wcześniej - we wrześniu 2023 - w oddziałach mistrzostwa sportowego w  Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Ustce!!!