Dzisiaj - 01 września 2021 r. - w dniu inauguracji roku szkolnego 2021/2022 - Starosta Słupski Pan Paweł Lisowski po raz kolejny wręczył prestiżowe stypendia wyróżniającym się uczniom Powiatu Słupskiego, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki klasyfikacyjne, sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz na egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Cieszymy się bardzo, że w szerokim gronie znaleźli się także nasi uczniowie, wyróżnieni w kategoriach ADEPT (za wyniki egzaminacyjne) oraz OMNIBUS za wyniki klasyfikacji rocznej. Tegoroczne sukcesy okupione zostały ciężką systematyczną pracą w czasie, gdy COVID-19 robił wszystko, by nie dopuścić uczniów i nauczycieli do głosu. Tym cenniejsze zatem wyróżnienia Pana Starosty.

W kategorii Omnibus stypendia otrzymali:

Bartłomiej Król, Kamelia Dembek, Daria Piotrowska, Amelia Putkowska, Wiktoria Mockało, Katarzyna Koteras, Sofiia Vynnyk.

W kategorii Adept stypendia otrzymały:

Wiktoria Mockało i Katarzyna Koteras.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za równie radosny ciąg dalszy.

Więcej informacji tutaj:   https://gp24.pl/nowi-stypendysci-slupskiego-starostwa-nagrodzeni-na-poczatek-roku-szkolnego-zdjecia/ar/c1-15782530

stypendia 2021 1.jpg

stypendia 2021 2.jpg