13 października 2021 r., po 2 latach odbyła się ważna uroczystość w naszej szkole. Klasa pierwsza Mistrzostwa Sportowego (1OMS) złożyła ślubowanie na sztandar szkoły. W drugiej części uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym wyjątkowym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego - p. Jan Olech, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słupskiego- p. Anetta Pirka oraz przewodnicząca i wiceprzewodniczący Rady Rodziców - p. Beata Karabinowska i p. Daniel Król.
Były ciepłe życzenia od p. dyrektor- Katarzyny Ozimek, zaproszonych gości oraz samorządu szkolnego.
Podczas uroczystości p. dyrektor nagrodziła wyróżniających się nauczycieli i pracowników administracji i obsługi naszej szkoły. 

Zamiast tradycyjnych wiązanek nauczyciele i goście zostali obdarowani słodkimi ciasteczkami, które upiekli pod czujnym okiem p. Dagmary Jendrzejczak - nasi hotelarze z 3T8HO.

Na gitarze zagrała i zaśpiewała Wiktoria Seńkowska z kl. 3T8HO, którą swoim głosem wsparła Dominika Skoneczna z kl. 3TŻ. Był tez popis żonglerki piłką nożną w wykonaniu chłopców z kl. 1OMS.
Uroczystość poprowadzili Wiktoria Odelska i Michał Malinowski z kl. 1 OMS, a nad całością czuwały panie: Izabela Kramarczuk (scenariusz i reżyseria) oraz p. Sylwia Cur-Kowalczyk.

DEN