countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.jpgcountryside6.jpg

Strona główna

KONKURSOWE WALENTYNKI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pomimo tego, że Walentynki świętujemy 14 lutego, postanowiliśmy dłużej cieszyć się tym wyjątkowo miłym dniem i przedłużyliśmy go do 17 lutego:) W tym dniu bowiem odwiedziły nas klasy 8b i 8c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustce. Nasi goście, pod okiem czujnych 'opiekunów', czyli ich starszych kolegów z naszej szkoły (a byli to Oliwer, Konrad, Kasia i Wiktoria z klasy 2 tho oraz Bartek, Oliwia i Laura z klasy III lo) rywalizowali w zespołach odpowiadając na pytania o tematyce miłosnej. Musieli, między innymi, odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Świętego Walentego, uzupełnić miłosne powiedzenia, rozpoznać słowo 'kocham cię' w różnych językach, dopasować wykonawców muzycznych do ich utworów, połączyć słynne osoby w pary, a na koniec wysłuchać walentynkowej piosenki w języku angielskim i uzupełnić ją brakującymi słowami. Rywalizacja była zacięta. Zwyciężył damski zespół z klasy 8b. Spotkanie przygotowała p. Monika Dymek.

                      Zwycięski zespół

                  

                 

Joomla templates by a4joomla