14 lutego uczniowie kl.II THo postanowili uczcić Dzień Świętego Walentego wraz z uczniami klasy VIII s ze Szkoły Podstawowej  nr 1 z Ustki. Celem tego spotkania była chęć prezentacji swoich umiejętności przez starszych kolegów. Uczniowie klasy VIII mieli okazję poznać tajniki wiedzy hotelarskiej. Przybyli goście odkryli techniki składania bankietówek, tworzenia nietypowych winietek oraz różnorakie propozycje aranżacji stołów walentynkowych. Zwieńczeniem tej uroczej wizyty był pokaz kuchni molekularnej, oczywiście z domieszką czekoladowych serc. Uczniowie technikum hotelarskiego mieli okazję zaprezentować swoje zdolności językowe podczas symulacji zameldowania gościa na recepcji oraz obsługi konsumenta przy stole. Koordynatorami tego wydarzenia były: pp. A. Klimek, D. Jendrzejczak i J. Domańska.