W sobotę 28 września odbył się ostatni, szósty bieg z cyklu biegów Grand Prix Ustki. Każdy rozgrywany był na dystansie blisko 10 km, a udział brało około 100 biegaczy. Miejska rywalizacja biegowa rozpoczęła się w kwietniu, a zakończył ją ostatni wrześniowy wyścig. Wśród stałych uczestników zawodów znaleźli się też uczniowie naszej szkoły: Szymon Cender z kl. 3LOT i Krzysztof Pudelski z kl. 3T. W klasyfikacji końcowej Szymon zajął wysokie 9m. Kolejny bieg i cały cykl II Grand Prix Ustki wygrał nauczyciel ZSOiT p.Piotr Drwal. Serdecznie gratulujemy! Szczególne słowa uznania dla chłopaków, którzy mają czas i chęć potrenować bieganie.
Imprezie towarzyszą marsze Nordic Walking na 5 km oraz bieg amatorski na 5 km,w którym świetnie radziła sobie p. Ewa Wrześniak- również nauczyciel naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji zawodów w przyszłym roku.