W środę i czwartek klasy pierwsze uczestniczyły w warsztatach dot. wizerunku w Interencie. Temat obejmował także internetowy hejt oraz sposoby obrony przed nim.
W drugiej części spotkania, uczniowie poznali platformę internetową Canva, dzięki której można łatwo i efektownie tworzyć grafikę. Warsztaty poprowadził były absolwent naszego liceum - p. Marcin Wyroślak.

Marcin Wyroślak:  "Jestem neurobiologiem i doktorantem na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Parę lat temu skończyłem usteckiego Kopernika i tego nie żałuję;) Od wielu lat jestem również instruktorem i szkoleniowcem harcerskim - stąd to całe moje podróżowanie po świecie. A załączone zdjęcie wykonałem w Arabii Saudyjskiej w lutym tego roku, podczas konferencji skautowej dotyczącej ochrony środowiska".

poniżej warsztaty z p. Marcinem Wyroślakiem