28 listopada w Człuchowie odbyły się finały powiatowe w piłce halowej chłopców. Nasza drużyna pojechała w osłabieniu w związku z nieobecnością Michała Zborowskiego. Nie przeszkadzało to jednak naszym zawodnikom i wygrali pewnie swoje mecze.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z gospodarzami. Pewne zwycięstwo (6:2) dodało nam pewności siebie i w następnym meczu pokonaliśmy szkołę z Bytowa 4:1. Teraz czekają nas finały wojewódzkie! Czy uda nam się powtórzyć wynik z zeszłego roku i zostać mistrzami Pomorza? Na razie wszystko na to wskazuje?

Skład zespołu: Wojciech Przychoda, Kacper Dawid, Maciej Tomas, Mateusz Żebrowski, Karol Czubak, Bartłomiej Brzostowicz, Sebastian Wasiuk, Hubert Niemiec, Maciej Dawid.

Trenerzy: Piotr Piszko, Piotr Drwal.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Autor: Mateusz Żebrowski