9 maja gościliśmy wyjątkowego gościa, Trenera Reprezentacji Polski w latach 2000-2002, Jerzego Engela.
👉Z dumą przyjęliśmy pochwały związane z prowadzeniem przez Naszych Trenerów zajęć w Oddziałach Piłki Nożnej.
👉Podczas spotkania z absolwentami szkół z terenu Powiatu Słupskiego (było ich ponad 140) zaproszeni goście oraz Trener mogli przyglądać się pokazowemu treningowi przygotowanemu przez Trenera Wojciecha Polakowskiego.
👉Pod fachowym okiem przedstawiciela organu prowadzącego w osobie v-ce Starosty Słupskiego, p. Rafała Konona, uczniowie naszej szkoły pokazali bardzo dobre umiejętności techniczne, które nabyli już w naszej szkole.
👉Spotkanie związane było z podsumowaniem dotychczasowej działalności oddziałów Mistrzostwa Sportowego jak i z naborem do nowej klasy absolwentów szkół podstawowych.
⚽️Serdecznie zapraszamy 10 czerwca o godz. 16:00 na obiekty OSiR w Ustce przy ul. Grunwaldzkiej 36, gdzie odbędą się testy sprawnościowe do 1 OMS.
enegel

engel

engel 1