countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPGcountryside6.jpg

Strona główna

Weekendowe zmagania egzaminacyjne lub UFF już po egzaminie

Nie wszyscy uczniowie mogli już cieszyć się z wakacji. To kolejny rok, gdzie kl.III technikum weekendowo zmagała się z zadaniem praktycznym, potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Na stanowiskach w pracowni gastronomicznej czekały już na nich przygotowane surowce i półprodukty odmierzone i odważone zgodnie z recepturą. Po dwóch godzinach zmagań, w ten upalny dzień, potrawy pojawiły się na stole. Stres nie opuszczał zdających, często skrzętnie ukryty za uśmiechem dodawał im energii do pracy. Mamy nadzieję, że wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością zagadnień ze sporządzania potraw i napojów (TG.07).
Ostateczne wyniki będą znane dopiero pod koniec sierpnia. Kolejny ważny egzamin czeka ich już w sesji zimowej. Ale to już będzie inna historia…
 
                       
                       
Joomla templates by a4joomla