countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.jpgcountryside6.jpg

Strona główna

GRANADA W OBIEKTYWIE

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Uczestnicy tegorocznych praktyk w Granadzie przygotowali wystawę fotograficzną "Granada w obiektywie". Wystawa miała jednocześnie charakter konkursu. Każdy mógł oddać swój głos na wybrane zdjęcia. Po podliczeniu głosów okazało się, że trzecie miejsce zajął duet, p. Andrzej Gałat (opiekun praktykantów podczas wyjazdu) i Krzysztof Pudelski, drugie miejsce przypadło Igorowi Rusinkowi, a pierwsze zdobył również duet, Kamil Rajs i Paweł Pieczyński. Gratulujemy fotograficznego talentu.

Zwycięski 'zestaw' zdjęć o nazwie 'Uliczki Granady'

                                     

    

Joomla templates by a4joomla