9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z powodu trwających egzaminów maturalnych, my świętowaliśmy go wczoraj:) Były quizy poświęcone geografii, historii i  tradycjom krajów europejskich. Zwyciężyła w nich klasa IIIOMS, tuż za nimi była klasa 2technikum, a trzecie miejsce na podium zajęła klasa 2OMSN.

W tym dniu uczniowie przygotowali także stoiska tematycznie związane z krajami europejskimi. Były Muminki z Finlandii, sery z Francji, herbatki i ciasteczka z Anglii, oliwki z Grecji, churros  z Hiszpanii czy też ciasteczka cynamonowe ze Szwecji. Wszystkie stoiska wyglądały fantastycznie, uczniowie zaskoczyli nas swoją kreatywnością i zaangażowaniem. Ostatecznie zwyciężyła klasa IIIOMS, drugie miejsce zajęła klasa IOMS, a trzecie IIOMSN. Brawo! W tym dniu do naszej zabawy dołączyli także uczniowie z klasy ósmej ze szkoły podstawowej nr 3 w Ustce.

Imprezę przygotowały p. Monika Dymek, p. Marta Wyrzykowska i p. Hanna Winiarz. Dziękujemy także wychowawczyniom za pomoc w przygotowaniu stoisk:))