Weekend sportowych emocji za nami. Wielkie sportowe wydarzenie - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-15 dobiegły końca. 16 uczestników, wszyscy grają, a wygrywa... Rekord Bielsko Biała.  Jednak w tym roku przeciwnicy wyżej zawiesili poprzeczkę i zdobycie tytułu mistrzowskiego nie przyszło chłopakom z Bielska Białej - partnerskiego miasta Ustki - z łatwością. Młodzi zawodnicy MKS Jantar Ustka też wspaniale zaznaczyli swoją obecność w Mistrzostwach. Reprezentujący klub zawodnicy to uczniowie klas 7-8 Szkoły Podstawowej nr 3 i klasy pierwszej oddziału mistrzostwa sportowego w naszym Liceum. Chłopcy czują pewnie niedosyt i sportową złość, ale my jesteśmy dumni z tego, jak grali i co osiągnęli, a znaleźli się przecież wśród 4 najlepszych drużyn w Polsce. Brawo chłopaki! Brawo wszyscy trenerzy, którzy mieli udział w Waszym ogromnym sukcesie!

mmp