Dzisiaj tj. 24 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022. Uroczystość poprowadziła pani Magdalena Wróblewska-Majchrowska, a zaproszonym gościem był wiceprzewodniczący rady rodziców, pan Daniel Król. Pani Dyrektor Katarzyna Ozimek przywitała wszystkich bardzo serdecznie, a następnie przypomniała najważniejsze sukcesy i wydarzenia mijającego roku szkolnego. Podziękowała także rodzicom za trud włożony w wychowanie dzieci.

Następnie wychowawcy wręczyli nagrody najlepszym uczniom w szkole. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Szymon Czaja 5,18; Kamelia Dembek 5,13; Wiktoria Odelska  5,0; Bartłomiej Król 5,0; Sofiia Vynnyk 5,0; Szymon Odelski  4,82; Jakub Wełpa 4,82. Gratulujemy!

Dyplomy otrzymali także uczniowie wyróżniający się w sporcie i biorący udział w promocji szkoły, a certyfikaty wszyscy ci, którzy ukończyli praktyki w pramach projektu Erasmus+.

I na koniec usłyszeliśmy chyba najważniejsze zdanie tego spotkania wypowiedziane przez panią Dyrektor "Rok szkolny 2021/2022 uważam za zamknięty":))))

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSPANIAŁYCH, PEŁNYCH PRZYGÓD, ALE JEDNOCZEŚNIE BEZPIECZNYCH WAKACJI!

24062022