Czas na podsumowanie zajęć praktycznych i praktyk zawodowych w Hotel Grand Lubicz - Uzdrowisko Ustka.
Na zakończenie zajęć nasi uczniowie z klas 2H i 3H wykazali się zdobytą wiedzą i umiejętnościami na wewnętrznym egzaminie końcowym (część teoretyczna - test oraz część praktyczna). Wszyscy zdali na oceny bardzo dobre i celujące. Uczniowie na koniec otrzymali vouchery- za zdobyte w całym roku żetony.
Podziękowania za możliwość odbywania praktyk w tym prestiżowym hotelu kierujemy do Prezesa - p. Łukasza de Lubicz Szeliskiego oraz p. Sandry Brandt – koordynatora praktyk w hotelu.
W trakcie tej współpracy nasza młodzież spotkała się z dużym zaangażowaniem kadry hotelu w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem. Warto odbywać praktyki u najlepszych, bo daje to ogromne możliwości rozwoju. Dziękujemy!
PR mix
 podzpra